Konya Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Şoförlü Otobüs Kiralama

Şoförlü araç kiralama hizmetleri; midibüs, minibüs, otobüs gibi geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. Şoförlü olarak aracın kiralanması özellik grubuna ve markaya göre değişiklik gösteren bir uygulamadır. Firmamız yılların deneyimi ile hizmet veren müşteri memnuniyet odaklı çalışan bir anlayışa sahiptir. Profesyonel bir kadro ile hizmet vererek önce güven esasına dayalı hizmet sistemini hedeflemektedir.

 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Kapsamı

Konya merkezli hizmet veren firmamız, lüks araç sunumları ve gerekli bakımı sağlanan araçlarla yola çıkar. Yolcu transferleri, otobüs kiralama, havalimanından transfer işlemleri gibi durumlarda önceden rezervasyon yapmak koşuluyla tam zamanlı hizmet almanız mümkündür. Gitmeniz gereken alana zamanında ulaşmanız önemli bir ayrıntıdır. Toplantıya, iş görüşmesine geç kalmak istenmeyen bir durumdur.

 

Şoförlü Araç Kiralama Nasıl İşler?

Profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile gerek misafirlerinizi gerekse sizi gideceğiniz yere rahat ve güvenli bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Kiralanan araçları kendiniz kullanmanız gittiğiniz yeri çok fazla bilmemenizden dolayı sıkıntılara sebebiyet verebilir. Ayrıca konforlu bir hizmetten yararlanmak koşuluyla alacağınız hizmet sonrasında rahat bir yolculuk geçirme olanağı da bulursunuz. Misafirlerinize kendilerini özel hissetmeleri için de yine bu hizmeti almanız önemli bir ayrıcalık olacaktır.

 

Şehrin tüm noktalarını bilen, program doğrultusunda hareket eden profesyonel bir şoför ile yapacağınız yolculuk sonrasında adres karmaşası da yaşamazsınız. Gidilmesi gereken adrese güvenle ulaşmak da önemli bir noktadır. Bakımları yapılmış ve sağlam araç filomuzla verdiğimiz hizmet sonrası iş toplantılarına da grup halinde gitme imkanı da bulabilirsiniz.

 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir.

Tüm kurumsal etkinliklere etkili çözüm sunan firmamız aracılığı ile konforlu ulaşım sağlamanız mümkün hale getirilmiştir. Bu doğrultuda şoförlü kiralık otobüs hizmetlerinin avantajlarına da kısaca bakacak olursak;

  • Tecrübeli şoförler aracılığı ile ulaşım kolay hale gelir
  • Konforlu bir yolculuk elde edilir
  • Trafik stresinden uzak bir yolculuk mümkün hale gelir
  • Gideceğiniz yere zamanında ulaşım sağlanmış olur
  • Adres arama gibi bir sorun ortadan kalkar
  • Park yeri sorunu ortadan kalkar. Şoförünüz dilediğiniz taktirde sizi bekleyerek tekrar istediğiniz noktaya bırakacağından toplantı çıkışında da ne yapacağınızı düşünmemiş olursunuz.
  • Esnek çalışma olanağı bulursunuz
  • Yolculuk esnasında gideceğiniz toplantıya hazırlığa devam etme olanağı bulunur.
  • Yolculuk sırasında gerekli telefon görüşmelerinizi yapabilir, kitap okumak, video izlemek gibi stres gideren işlerle meşgul olmak mümkün hale gelir

 

Şoförlü Araç Kiralama Ücretleri

Otel veya havalimanı transferleri olsun, kurumsal etkinlikler, iş toplantıları, seminer ve kongreler olsun profesyonel bir hizmete gereksinim duyulur. İş toplantıları, günübirlik turlar, turistik geziler, özel günler her daim alabileceğiniz özel bir hizmet olan şoförlü araç kiralama hizmetleri büyük avantajlar sunar. Müşterilerinize, yöneticilerinize ya da size sunulan bu hizmet sonrasında firma prestiji de artar. Fiyatlandırma noktası hizmet sunumuna göre değişir.

Çumra, Şoförlü, Araç, Otobüs,  Kiralama, Standartları

Yüksek standartlarda sunulan şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz aracılığı ile müşterilerinize ve yöneticilerinize sunacağınız bu imkan önemli bir ayrıntıdır. Güvenli yolculuğun yanı sıra profesyonel bir hizmeti gerektiren bu hizmet zamanında bakımı yapılan üst model araçlarla sağlanmaktadır. Organizasyona göre tercih edilecek araç durumuna göre geniş bagaj kapasitesi, geniş iç hacmi olan araçlar da tercih edilebilir.